Červenec 2014

Bouřka #2

8. července 2014 v 10:26 Další
Večer jsem zkoušela fotit blesk znovu a tahle fotka se mi líbí víc. Škoda že jsem ho nezachytila celej,ale ve tmě jsem nevěděla co fotím. :)

Fernando Alonso-Silverstone

7. července 2014 v 19:26 Formule 1
Je strašně moc fotek, ale mě se nejvíc líbí tahle ♡ ↓↓

Bouřka

7. července 2014 v 17:25 Další
Ahoj teď tady byla bouřka a po 191 snímcích se mi povedlo zachytit alespoň část blesku :))

Diskuze F1sports

7. července 2014 v 15:00 Moje názory

Dneska budu psát o diskuzi na f1sports.cz
3 roky tam chodim a čtu si články i komentáře.. Tam nejde o nic jiného než jenom urazit nebo si rejpnout do ostatních. Někdo napíše svůj názor a další mu hned nadává do debilů a horších..I když někdy souhlasím,protože to co tam někdy píšou je vážně na hlavu.Ale proč si hned nadávat?To moc nechápu.Píše tam spousta strašně zaujatejch fanoušků, který za každou cenu musej mít pravdu.Úplně nesnášim když někdo píše: Kimi panuje!, Seb panuje! .. Nejde o to o koho se jedná,ale že má někdo potřebu psát "panuje" když třeba vůbec nic nepředvede. Jasně najdou se i vyjímky s normálním komentářem,ale těch je vážně málo.Některý ty lidi mi přídou, že nemaj co dělat tak rejpou do ostatních.. Prostě jejich heslo je rejpnout si do pilotů. Zrovna včera, když se jel závod v Silverstonu tak sváděli úžasnej souboj Alonso s Vettelem.Jelikož tyhle dva fankluby se nejvíc nesnášej,takže se to strašně řešilo. Upřímně Alonso se bránil úplně úžasně a že to někdo neumí pochopit je jeho problém. Fanoušci Vettela jsou asi jenom zvyklí na závod stylem start-cíl, takže je tohle asi hodně naštvalo. Ano, Vettel pak Alonsa nakonec předjel,ale to jak si s nim Alonso s prominutím vytíral prd.l bylo super. A už dlouho jsem ho neviděla takhle jet a takhle se bránit.Už jste asi pochopili,že jsem fanynka Alonsa,ale rozhodně ne ta která by ho vychvalovala do výšin nebo věřila jenom jemu.Za tu dobu co koukám na F1 byl tohle nejlepší souboj ze všech. Alonso ukázal svoje kvality a to že si na sebe oba stěžovali je úplně jedno. Španěl a Němec, dvě horký hlavy, co byste čekali? Na začátku závodu měl Kimi nehodu a někdo napsal tohle:↓↓


Jak tohle sakra může někdo napsat??!?!?!?!
Dyť jim Alonso nic neudělal!!
Taky nemám ráda dost pilotů ale NIKDY bych tohle nenapsala .. Fakt lidi rozený pro psychiatra ..

Tohle je asi divnej článek, ale štve mě to takže jsem to musela napsat.

Konec školního roku

2. července 2014 v 16:44 Moje názory
Ahoj! Nejdřív bych se chtěla omluvit, že tu tak dlouho nebyl žádný článek. Byla jsem v nemocnici a pak se mi prostě nechtělo nic psát. Ještě bych k tomuhle chtěla říct, že je úplně něco jinýho když to vidíte než když to zažijete. Je úplně něco jinýho, když v ordinaci vidíte Mirku, která nemůže mít děti než když jste v nemocnici a oni vám řeknou, že vám vezmou vaječník.. Můžu říct, že nikdy v životě jsem tolik nebrečela. Všechny hodnoty se mi změnily. A beru teď věci úplně jinak. Jinak jsem vážně vděčná, že jsou v těle některý orgány dvakrát..

Ale posunu se k dnešnímu článku. V pátek jsme měli poslední den školy. Je strašnej pocit když si uvědomíte, že už nikdy v tý škole nepudete do třídy atd. Nejvíc mě mrzí, že nebudu ve třídě s lidma, který znám, i když většinu nemám ráda. Když jsme se loučili a já stála v tý řadě a čekala až mě zavolají pro vysvědčení v jednu chvíli se mi vážně chtělo brečet. Všichni na zkoušce dělali kraviny, ale pak když tam jste tak se vám žádný dělat nechce. Nejhorší bylo když jsme ještě byli v chodbě a oni řeknou ještě minuta a pak když tam čekáte. Jsem hrozně ráda, že jsem pro vysvědčení šla zrovna stěmahle lidma. S nejhorším a nejlepším. Když mi učitel řekl, že jsem byla celou dobu v pohodě, chtělo se mi smát i brečet. Měli jsme super třídního.

Když jsem potom přišla domu, tak jsem se odpoledne koukala na fotky z 1.-9. třídy. Tak nějak mi došlo, kolik lidí jsem ztratila. Třeba přestupem do jiný třídy, nebo když část odešla na gympl nebo se prostě odstěhovala. Rozhodně jsem se cejtila líp ve třídě v který jsem byla od 1. do 4. protože to byla prostě naše třída. Pak se prostě všechno změnilo.

Když jsem tak vzpomínala na 1. třídu tak jsem si vzpomněla na školku a kolik kamarádů jsem ztratila. Nejvíc mě mrzí nejlepší kamarád, kterej si mě teď asi vůbec nepamatuje. Ve školce jsem byla strašná mrcha a měla jsem strašne kamarádů a teď když už taková nejsem tak mám jenom pár, ale jsem za ně ráda.

Taky pozoruju jak jsem se změnila. Asi tak před 2 rokama jsem do sebe nechala kopat, (obrazně řečeno) ale teď už bych se nenechala. Nechápu jak se některý lidi dokážou ponižovat ostatní jenom aby vypadali lepší.
Už nejsem ta holka, která se všeho bála a jsem za to ráda a taky jsem ráda, že dokážu poznat jak jsem se změnila.

Tenhle článek asi neni nijak zajímavý, ale já jsem to chtěla napsat. :)